Серед десяти кращих молодих літераторів названий наш земляк

ПодіїСеред десяти кращих молодих літераторів названий наш земляк

Серед десяти кращих молодих літераторів названий наш земляк

Уважно переглядала підшивку періодичного видання «Літературна Україна». В четвертому номері за 26 березня поточного року, на третій сторінці звернула увагу  на замітку «Крилаті новини від крилатого лева». Її автор Олесь Дяк. Як голова журі шостого Міжнародного літературного конкурсу рукописів прозових творів, поданих на кращу книгу року «Крилатий лев – 2022» він назвав авторів десяти найкращих творів і подав їхній список. Відкривав його Артем Непевний з міста Києва за повість «Шлях до Талого». Зоряна Безодня теж з столиці відзначена за твір «Обсидіановий кинджал». З Німеччини на конкурс надіслала роман «Карбон» Світлана Лавочкіна. Звіркою оповідань «Не бійся» Відзначилася львів’янка Оксана Лозова. Журі відмітило роман «Якщо я буду добрим чоловіком, то стану поганим сином» молодої авторки зі Львова Лесі Бернакевич. Шостим по списку названий наш ромський самородок, автор п’яти літературно-художніх видань, молодий юрист Микола Бурмек-Дюрі з В. Ком’ят що на Берегівщині, Закарпатської області. Він на конкурс надіслав нову повість «Спогади старого рома-кучера». Олена Тарасенко з міста Лева стала сьомою за збірку оповідань «Реп’яшок». Цікавим є роман «Якщо не росте трава» Василя Горбатюка з Хмельницького. У конкурсі прийняла участь молода авторка Ольга Краяжич з Сєверодонецька, Луганської області. Її роман «Тінь кота» теж увійшов у десятку найкращих творів сучасних молодих прозаїків. Не обійшло увагою поважне журі роман «Четверта фунікулерна дивізія» молодого автора Олега Андрішко з міста Дніпра.

Невдовзі авторитетне журі визначить і конкретно назве лауреатів, дипломантів і володарів спеціальних відзнак. Дуже приємно, що наш молодий земляк постійно бере участі у різножанрових літературних конкурсах і займає призові місця. З цим його знову щиро вітаємо.

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети... Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Залишити відповідь

c

Lorem ipsum dolor sit amet, unum adhuc graece mea ad. Pri odio quas insolens ne, et mea quem deserunt. Vix ex deserunt torqu atos sea vide quo te summo nusqu.

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва