Безвість

Безвість

хочеться слухати класику гучно увімкнувши програвач; хочеться вибрати ту платівку, яка раритетно і з легкістю поведе за собою

По опівночі вимкнуть світло. Зморений комп’ютер глибоко вдихне і «ляже спати» до наступного разу. А я нарешті відволічусь від миші та кішкою прокрадуся до нього під ковдру. Може, навіть і замуркочу. 
Вперше за довгі місяці хочеться пригорнутись до подробиць найінтимніших моментів подружнього життя; хочеться викинути мотлох з голови і страх з свідомості; хочеться слухати класику гучно увімкнувши програвач; хочеться вибрати ту платівку, яка раритетно і з легкістю поведе вогкими спогадами у майбутнє… Саме так – у майбутнє, це не описка. 
Плямками, плямами найяскравіших фарб розкуйовдити емоції та розлити їх на околиці сподівань. Затерти закарлючки випробувань і викинути той олівець, що малює графітом надто чорні лінії, смуги і смужечки. Вирівняти його гостроту так, аби імпортовані з закордоння світогляди не мали спокуси взяти когось у полон. Але ні, я його не зламаю. Він порине в самотність. Може, зрідка проколюватиме небо краплями дощу, розрізатиме гладь чорних хмар і зливою стікатиме щоками загублених в собі людей. Так буває. Їх шукатимуть. Вони шукатимуть себе. І одного дня взріють стержень у власній глибині. Саме тоді лінії спростовують буденність стираючи попередню історію. Так і живемо – на віхах один одного. Малюємо надії, стверджуємось у діях і віримо. Віримо в те, що наш слід не зникне, не зітреться з карти всесвіту, з карти пройденого життєвого шляху, а рівномірно поведе у вічність. Дорога в один бік зовсім не лякає з огляду на те, що ми всі туди прагнемо.
Назад немає вороття,  – скажете ви.
Так, – відповім, – тільки спогадами в майбутнє. Бо на околиці власного кінця, що так безповоротно дарує новий початок взріваєш причину свого перебування тут – на Землі, у житті, у всесвіті. І в чому вона полягає? У наслідку бути тут і зараз. Це єдина мить, що повторюється знову і знову й веде спогадами в майбутнє.
Вперше за довгі місяці хочеться пригорнутись до подробиць найінтимніших моментів подружнього життя; хочеться викинути мотлох з голови і страх з свідомості; хочеться слухати класику гучно увімкнувши програвач; хочеться вибрати ту платівку, яка раритетно і з легкістю поведе за собою…

Світлана КЕДИК

ВЕЛИКЕ СТИХАННЯ. Зміст

Народилася 24 січня 1981 року поблизу міста Виноградів) – українська письменниця, авторка поезій з вишуканим присмаком еротизму, філософських есе та прозових творів, казок для дітей. Дипломантка конкурсу Коронація слова 2011 в номінації «Романи» за збірку казок “Зірочка”. Лауреатка “Сорочої премії” ім. Петра Сороки (2021) в номінації “Денникова проза” за книгу “Етимологія щастя” Засновниця та редакторка культурно-мистецького інет-видання “Виноградівські Вогні”. Авторка книжок: «Світ Добра» (Карпатська вежа», 2012); «Етимологія щастя» («Український пріоритет», 2020); Співавторка: «Трикутник» («Лілія», 2017)

Залишити відповідь

…Я нестандартна у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва