Терези

це та частина проекції, яку ми намагаємось знайти в ближньому, але не собі

Яким би шляхом ти не йшов всеодно приходиш до себе — такого, чи інакшого.
Якщо ти хочеш сповнитись любов'ю, спершу маєш звільнитись від ненависті.
Якщо ти прагнеш народити Бога в собі, то перед тим убий в собі людину.

Абсолют — цікава штука, правда? 
Часом, мені стає нудно жити тут, на Землі. Набридло грати у гру за правилами та принципами всеосяжної думки соціуму. Здається, у своїх вигадках довершеності люди перевершили себе. І так натхненно вчать моралі один одного, що забувають її суть. Нівелюють єство життя, як такого, що покликане просто бути. 
Життя — процес творчості, воно було, є і буде, незалежно від нас. Та візерунки наших ідей виключно особисті. Проте, як би ми не намагалися вирізнитись з-поміж інших, ми є проекціями один одного. У цій буремній голограмі Всесвіту ми, наче пазли — самодостатні по своїй суті та водночас невід'ємні частки цілого. 
То скажи мені, де баланс, якщо щодня ми просимо — позбав нас від лукавого?
 Цим самим ми лукавимо, бо лукавий — це та частина проекції, яку ми намагаємось знайти в ближньому, але не собі. 

Світлана КЕДИК

ВЕЛИКЕ СТИХАННЯ. Зміст

Народилася 24 січня 1981 року поблизу міста Виноградів) – українська письменниця, авторка поезій з вишуканим присмаком еротизму, філософських есе та прозових творів, казок для дітей. Дипломантка конкурсу Коронація слова 2011 в номінації «Романи» за збірку казок “Зірочка”. Лауреатка “Сорочої премії” ім. Петра Сороки (2021) в номінації “Денникова проза” за книгу “Етимологія щастя” Засновниця та редакторка культурно-мистецького інет-видання “Виноградівські Вогні”. Авторка книжок: «Світ Добра» (Карпатська вежа», 2012); «Етимологія щастя» («Український пріоритет», 2020); Співавторка: «Трикутник» («Лілія», 2017)

Залишити відповідь

…Я нестандартна у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва