Вівторок, 13 жовтня 2015 19:39

Сіон Духу Твого – во Ім’я Отця

Додала
 Сіон Духу Твого –  во Ім’я Отця Сіон Духу Твого – во Ім’я Отця

І Сину покланяючись здираючи нескориму долю із рук життя, через пекло та в Рай. На колінах, повзком за маревом снаги без крові і жаги смерті, але – ВОЛІ. Волі від себе, від болю, від долі… усвідомлення призначення свого і безвиході змінити ціль буденності на заміну … на заміну…

 

Ні, я не мінятиму суті, бо підміна це гріх, але силою Волі Твоєї внесу корективи у зміст прийдешнього життя. Бо нічого, нічого не буває  задаремно, навіть Імені Твого надаремно не кличу, але взиваю – Господи, Ісусе Христе, допоможи мені вберегти свою Державу у силі і волі Твоїй.

 

Вони моляться мовчки, мовчки вбивають….вбивають у собі останні краплі зневіри кожного разу, коли навколо тихо.

Тиша.

Тиша поглядів рідних людей, тиша спокою і світу цього, до болю прекрасного. І сьогодні з скорботою піднімаю погляд до неба, Сину, до Тебе – згадай про нас у Царстві Своїм.

 

…а завтра день... захисника Вітчизни…

 

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.