Дивовижний світ бібліотек (55)

Виноградівська ЦРБ запрошує містян та жителів району  взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна». 

Бібліотекарі провели Імпровізовану подорож місцями Виноградівщини для студентів коледжу за спеціальністю «Туризм». 

26 вересня за ініціативи пункту Європейської інформації який діє при Виноградівській центральній районні бібліотеці було організовано та проведено флешмоб «Україна читає по Європейськи», присвячений Дню Європейських мов. 

Україна крокує шляхом незалежної держави ось уже 25 рік.

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках.

24 лютого працівники Виноградівської ЦРБ відвідали дитячий дошкільний навчальний заклад №8  з метою реалізації соціокультурного проекту «Вся Україна читає дітям»

Вівторок, 23 лютого 2016 08:21

Нові книги

Додала

Виноградівська централізована бібліотечна система систематично  отримує  нові  надходження  літератури.

Карпатська Україна - каталізатор національного пробудження

         Уся велика історія українського народу пронизана боротьбою за державність, за побудову Української Самостійної Соборної Держави. Особливо напруженою та трагічною була ця боротьба в ХХ столітті. Адже, як сказав С. Петлюра: „Шлях звільнення кожної нації густо кропиться кров’ю. Нашої — так само. Кров’ю чужою і своєю. Ворожою і рідною”. Саме однією з таких героїчних сторінок нашої історії є проголошенням самостійності Карпатської України 14 березня 1939 року в м. Хусті. 

Якщо Ви досі не визначилися, що почитати перед сном, тоді Виноградівська центральна районна бібліотека пропонує далеко не повний список літературних шедеврів, на які варто звернути увагу на   книжкових полицях бібліотеки  і обрати щось до душі.

 

Вівторок, 23 червня 2015 00:00

Нові книги

Додала


Виноградівська централізована бібліотечна система систематично  отримує  нові  надходження  літератури. Даний  інформаційний список  включає літературу,  отриману  Виноградівською ЦБС у II - кварталі 2015 року. З надходженнями книг за попередні роки можна ознайомитись на сайті Виноградівської ЦРБ http://vin-library.do.am/ у розділі наші видання.