Субота, 04 листопада 2017 19:22

Про зустріч з Богданом Коломійчуком

Додала
Про зустріч з Богданом Коломійчуком Про зустріч з Богданом Коломійчуком

Я не шанувальниця історично-авантюрної прози, але «Людвисар. Ігри вельмож» Богдана Коломійчука прочитала із цікавості, коли роман переміг на «Коронації слова» і був надрукований. Ніяких вражень не залишив і, якось навіть «вилетів з голови». Та я дала собі другий шанс, і прийшла на зустріч з автором у районну бібліотеку.

У автора вже багато виданих книг, романів тої самої історично-авантюрної прози. Але враження з’явилися – теплі, приємні від спілкування. Без фліртуючих фраз і коронації свого таланту, без зверхньої гри автор був щирим і безпосереднім. Здавалося б, в минулому актор, а не грає на публіку. Актор, який грав перед дітлахами, а вони злукавити не дозволять. Цей досвід безцінний, як і те, що письменник вміє працювати (історичні жанри – це клопітка праця). Мені все-таки захотілося придбати «Візит доктора Фройда», бо виявилася цікавою історія його виникнення, але автор не достатньо взяв книг для продажу. Замовлю, або візьму у бібліотеці. Ні, я не стану більше любити цей жанр, але буду з повагою відноситися до автора. Я відчуваю, що йому є куди рости і розвиватися і можливо навіть вимогливі читачі будуть зачитуватись майбутніми його романами.

Валентина Костьо

 

4.11.17.

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.