Понеділок, 20 листопада 2017 12:25

«Магія таланту – мистецтво слова»

Додала
«Магія таланту – мистецтво слова» «Магія таланту – мистецтво слова»

Днями у читальній залі  Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбувся творчий вечір Вікторії Андрусів. Авторка презентувала свою книгу «Тринадцять жінок Івони».

Розпочав творчу мадрівку пан Володимир Шовкошитний – український письменник, публіцист та директор видавництва «Український пріоритет» (тут, до слова, й вийшла друком презентована книжка). Він наголосив: «… родзинкою стилю пані Вікторії є справжня українська проза, яка не розмежовується на чоловічу і жіночу». Володимир Федорович також зазначив: письменниця «захоплює» читачів магічною силою слова.

Справді, «Тринадцять жінок Івони» – психологічна драма, яка не «відпускає» реципієнта. А власне Вікторія Андрусів уміє тримати руку на пульсі, аби зберегти головну інтригу твору. Авторка майстерно описує різні житєві долі тринадцяти жінок.

На заході виступив і голова Закарпатського осередку спілки письменників України Василь Густі. Він назвав Вікторію Андрусів письменницею, котра представляє нову генерацію та збагачує не тільки літературу Срібної землі, а й України загалом.

Крім того, високо оцінила талант пані Вікторії молода закарпатська поетеса Марія Черничко, яка плідно співпрацює з авторкою. Привітала з презентацією нової книжки й завідувач відділу обслуговування обласної бібліотеки Євгенія Напуда.

Наприкінці Вікторія  Андрусів потішила шанувальників новиною: невдовзі вийде у світ нова, тринадцята, книжка, яка називається «Гомопарк». У цьому виданні пані Вікторія переймається питанням гуманності. Узагалі творчий доробок авторки немалий: «Вагон №13», «Пробач Марцелло», «Не бути самотньою», «Притулок», «Омана небесна»… Крім того, вона – авторка низки документальних фільмів про автентоніку рідного краю, переможниця міжнародного конкурсу короткометражних фільмів у Хмельницькому 2005. До речі, випускниця  факультету журналістики Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. А родом із Закарпаття. Свого часу працювала в редакції телеканалу «Тиса1». Нині живе і працює у США (штат Каліфорнія).

У цілому  презентація відбувалася в теплій та невимушеній атмосфері. Від себе ж щиро вітаю Вікторію Андрусів. Бажаю Вам здійснення усіх творчих задумів!      

 

Марина ЛАВРИШИНЕЦЬ,

студентка українського відділення філологічного факультету.

УжНУ

 

 

 

 

 

 

Марина Лавришинець

Я, Лавришинець Марина студентка з курсу філологічного факультету українського відділення Ужну моя перша освіта бібліотекар зараз пишу публікації як журналіст а ще займаюся вокалом на студії "Рена" .....люблю читати.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.