Середа, 29 листопада 2017 22:33

Вперше в ІМПАСТО

Додала
Вперше в ІМПАСТО Вперше в ІМПАСТО

Вашкеба Любочка, Борисенко Веронічка, Ващук Олечка, Гаврилюк Маргаритка, Марканич Богданка, Танчинець Євгенія, Кайло Іванка, Петканич Сашка, Біланчук Софійка, Лучкей Алінка, Мудріян Ізабелла, Алексик Анастасія, Клантюк Анна, Барна Артурчик, Дірей Владка, Купар Анастасія, Фурик Вікторія, Мейгеш Даніелка, Гулянич Ангелінка, Назарова Наталія, Бурса Ангелінка, Свереняк Максимко – ось така творча група веселково заполонила виставкову залу ІМПАСТО напередодні зими.

Всі вони займаються у студії «Кольорові долоньки» під керівництвом чудового педагога Любові Вашкеба. Вік дітей від п’яти до чотирнадцяти років. Прекрасні творчі роботи говорять про те, що юні художники серйозно і з великим терпінням відносяться до свого захоплення. Старанно виконують малюнки як олівцем, так і пензлем, роблять вітражі і розписують скляний та керамічний посуд. Все твориться з великою любов’ю до цього світу.

 

Відкриття виставки пройшло незабутньо, адже кожен з них вперше брав участь у такій «серйозній» виставці. І це свято розділили з ними їхні найближчі люди, які само собою були вражені не лише представленими роботами, а й чудовим оформленням зали і виставки, яке не менш старанно підготувала керівник студії. Студійці одразу на святі мали змогу познайомитися з такими новими формами малювання, як на воді та піском, які проводили запрошені майстри з м. Хуст. Майстер-клас мехенді проводила одна із учасниць виставки Алексик Анастасія, а орігамі – Оля Ващук. Бажаючих спробувати нове було вдосталь, вдосталь було і вражень.

ІМПАСТО пишається юними талантами. 

Фото та відео нижче на сторінці.

 

Валентина Костьо

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{mp4remote}http://vinvogni.com.ua/images/publicistika/Publicistika/D_robotu.mp4{/mp4remote}

Image Gallery