Вівторок, 10 липня 2018 20:33

Червневостиглий живопис від Мукачівської «Райдуги»

Додала
Червневостиглий живопис від  Мукачівської «Райдуги» Червневостиглий живопис від Мукачівської «Райдуги»

Червень завершив свою тріумфальну ходу, завершив писати полотно густою олійно-маслянистою фарбою, і втишився своїм шедевром. Ще б пак! Палітра прогиналася від соковитості і стиглості вишневого краплаку, що розпеченою вулканічною лавою спливав у басейн помаранчевого сонця.

Гарячі тони неодмінно перетиналися з холодними грозовими кобальтами і ультрамарінами. Зелена свіжість мінялася, як хамелеонова шкіра, від пастельно-фісташкового до охристо-рудого, від хром-кобальтового до майже непроникного кобальта темно-зеленого… Полотно суцільне, як літо, зі шматочків, клаптиків улюблених фарб, ліній – окремих сюжетів і зовсім різних авторів в єдиному стайлінговому ряду. З концепцією, яку створюють на ходу бажання, ритм і енергія. Полотна, як начищені кольорові дзеркальця, уловлюють блиск один одного, обмінюються теплом, смаком, глянцевістю чи матовою махрою…Різні – індивідуальні. В соборності, як віконця літнього іконостасу. Ця колективна снага зріліша, аніж полотна визнаного художника-індивідуаліста. Ще один крок, ще один… Колективна свідомість? У колективному показі живих творів, живого мислення і згуртування. Повірте, так Новий Світ будується. Ось так, із полотен, які виставляє «Райдуга».

Із червнем у виставковій залі ІМПАСТО закінчилася виставка живопису Мукачівського творчого об’єднання «РАЙДУГА»

Дякую тобі, РАЙДУГО за неповторність.

Валентина Костьо,

керуюча ІМПАСТО

 

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Колонія райдуг від «Райдуги» Графіка »