Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 24 вересня 2018 10:32

Пробач

Додала
Пробач Пробач

Мало змісту для буденної порожнечі. Тисячоліття ідей плюндрують суть життя. І вже не творіння і вже не творець, а звичайна людина, навіть вже не вінець.

Змиті дощами слова, мов черви позаповзали в надра Землі. І топчемо мудрість, яка премудро проростає навесні.

Щоосені, щозими і зливи, і громи, і гради… з блискавицями і без, без вітрів і з вітрами замерзає людина миттєвими снами аби підсвідомо поринути в надсвіти.

Апокаліпсис часу ще все не настав, а вижаті грона не здійснили мети.

Чого ж так, Ти, Боже, не прорахував, що творіння Твоє це не ТИ!? І Тобою ніколи не стане!?

Ні, я не зла. Просто топчу віками карму не знаю чию – чи то помилку Твою, чи то щедрість любити Свою.

 Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « крізь плин спокою ЕГО »