Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Субота, 13 лютого 2021 07:35

Щось оригінальне про Любов. Ванна

Додала
Щось оригінальне про Любов. У ванні Щось оригінальне про Любов. У ванні

Як годиться, у день Валентина – пити каву вдвох, їсти цукерки, кохатися… А творчі купідони ще й  пишуть «Щось оригінальне про Любов»

– Буль.

– Що?… буль..

– Ну, буль.

– А…а… буль-буль…

– Ага… буль-буль-буль. Оце, ти лежиш зі мною у ванні. Обоє голі, і нічого…

– В сенсі, нічого?

– Не реагуєш.

– Я милуюся (усміхається).

– Ну, і як тобі?

– Гарно… як завжди.

Дивна арифметика почуттів множить роки на емоції та отримує щастя. Звичайне людське щастя – поніжитись у теплій ванні з людиною, яка супроводжує тебе по життю. Так мало, і так багато водночас – взрівати долю у визначених разом крапках і комах, писати літери як план на майбутнє, що вже завтра стане сьогодні аби теперішньої миті закономірно усвідомити – це любов.

І нічого зайвого. Немає трепету збудження від рухомих ореолів бажання, але є врівноважений спокій, що дозволяє собі повсякчас торкатись і пестити… оголеної душі  витанцьовуючи на тілі цілунками…

Правда, дивна арифметика почуттів, коли у цьому світі, і не в цьому також, ти живеш собою, але не для себе; ти тішиш себе, а любиш оту абстрактну частку плоті і крові, яка стала спорідненою упродовж спільного буття.

А далі… а далі набігає хвиля і ванна наповнюється піною мрій. І нехай вода охолола, але ви разом – голі лежите один навпроти одного.

Теплий рушник, обійми, ліжко, ніч. Дрімаю. З просоння відчуваю руку на сідниці. Не будить, але я чую, його сонні думки – як добре, що є тепла й  рідна «гузичка» до якої хочеться торкнутись… :)

Світлана Кедик (рідна)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.