Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 25 лютого 2021 09:34

Перший весняний дощ

Додала
Перший весняний дощ Перший весняний дощ

Дай часу, якого не маю.

Дай вислови, слова, перемови, заговори, мови…

Дай мовчки, шепотом сумління і Своєї величної наснаги – любити… попри все.

І того дня, коли весна повернеться в мою душу і возродиться багаттям кольору і праведності тиш. Того дня я скраєчку свідомості сяду, на узбіччі усіх неузгодженостей з собою, зі світом, з життям –  та подумаю. Передумаю думи сердечних нападів, високого тиску і навіть головного болю… понижу градус нервового зриву і просто… просто поплачу. Нарешті.. тільки для себе, тільки через себе, тільки собі, в своє незадоволене задоволення. Психологія втечі від себе, нарешті, повернеться лицем до мене, тої, що повсякчас прагне змінити світ на краще. А воно, краще, знаєте,  у кожного своє. І мірила не має допоки ти не віднайдеш спокій та рівновагу в собі. Тоді, стає неважливим який світ тебе оточує зовні, але важливо, який світ живе в тобі.

Сльози котяться –  перший весняний дощ.

Я пещу в ньому свої зіниці, притуляюсь так близько до теплої вологи аж дух захоплює. А далі ловлю свій погляд на променях – сонце, таки обігріває, навіть якщо по щоках шалено котиться дощ.

 Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Коліно Мить »