П'ятниця, 16 травня 2014 00:00

Віват, Андрій! Віват, Король!

Додала

В царину спокою і тиші мертвою ходою увірвалась музика, пробіглась росою по щоках і зупинила дихання на пісні, тої миті, як оживають портрети. Тільки подумати у дві години вмістити життя людини та ще й пронизати рідними нотами.

Ті, кого він любив, ті кого він поважав, ті, котрих він навчав… ті, котрі несуть, як віру в Бога, вічність нього за для того, аби свічка горіла. Дівчата «посіялись» по залу з лампадками, що наче зернятка, чи горнятка висвічували у кожного свої спогади. Певно, додавали сили. І я почула знайомий голос Василя Васильовича Кіша, він ледь чутно квапив бентежні слова, а потім спинився, вирівнявся і рівною ходою рушив життєвими митями Андрія Андрійовича Гріги.  Легкою ходою неслась поруч нього  учениця композитора – Агнета Гриценко. Оці двоє людей у ролі ведучих розставили акценти над людськими почуттями. Мимоволі помічаєш, як люди схиляють голови, витирають сльози  і слухають. Слухають, те, що сколихує портрети на слайдах і він оживає.

Тож ті, котрі прийшли на творчий вечір Андрія Андрійовича, мовчки зняли із себе скорботу та линули в його музичний світ. «Я малюю сонечко», «Скрипаль», «Осінній сад», «Олеся», «Барви ночі», Даринка, «Тебе нема»…  і ось «Два кольори» Альони Луценко – гості з Білої церкви, розбудили мурашки на моїй шкірі. І ти вже не просто дивишся, ти вдивляєшся в значущість людської суті через портрет, через плин років підсвідомо залишаючи спогад про чужу людину, яка сьогодні  і завжди об’ єднала всіх у залі своєю творчістю, собою….

Захід проходив в JJ NIGHT CLUB у колі друзів та родини. Що ж, гості з різних куточків України нехай для загалу залишаться незнайомими, бо сьогодні вони по праву найближчі своєму, другу, брату, чоловіку… тому я піднімаюсь і йду залишаючи їх із ним на самоті.

 

Коротеньке резюме:  Гріга Андрій Андрійович  народився 10.04.1954 р. у Виноградові. Нвчався у  Виноградівській ЗОШ №1, згодом -  в Мукачівському педучилищі. Вже невдовзі,  працює вчителем музики у Борисполі на Київщині. Закінчує Київський  державний педінститут ім. Горького. А з  1977 року і до кінця своїх днів працює учителем музики та співів Виноградівської ЗОШ №4. Також встигає побувати в ролі депутата. В 1999 року А.А.Гріга створює міський молодіжний арт-клуб «Прем’єра». Ну і нарешті, є засновником та натхненником Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» протягом 15 років.

 

Світлана Кедик

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії Іспасто в Контрасті »