Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 23 квітня 2015 00:00

Музична розрада для військовослужбовців

Додала

За ініціативи талановитої молоді Виноградова  та волонтерів військовослужбовці  в черговий раз мали змогу насолодитись концертом, що відбувся 18 квітня у військовій частині.

Мені приємно, що серед групи активістів я зіграла організаторську роль заходу спрямованого на підтримку військових. Вірю, що наші сильні  духом захисники пройнялись маленькою, але важливою розрадою…

Юні виконавці від щирого серця погодились взяти участь в цьому заході, адже зараз дуже важливо не бути байдужими до напружених подій в нашій державі.

Талановитий ведучий та організатор концерту, вчитель історії та правознавства, керівник гуртків Малої академії наук Виноградівської філії Аркадій Ковач порадував глядачів жартами та виконанням пісень. Приємно було бачити щирі усмішки на обличчях мужніх захисників нашого краю.

Також активну участь у  заході взяла християнська молодь Виноградова з чудовими патріотичними піснями за мир та спокій в Україні.

Не зостались осторонь і такі чудові вокалістки як Евеліна Бабинець, Катерина Верешморті, Світлана Керечан, які чудово знаються на музичних напрямках і легко співають в будь-якому стилі.

Приємно здивували глядачів маленькі,  чарівні, талановиті дівчатка: Тетяна Товт та Олександра Грошева, що вже в такі ранні роки стають підтримкою та натхненням для наших героїв.

Яскравим та професіональним виступом для всіх запам'яталась юна учасниця X-фактору, талановита дівчина з Донецька Вікторія Колосова, яка у зв'язку з останніми подіями на сході вимушена була покинути рідний дім і переїхати до нашого містечка. 

Доповнили приємну атмосферу своїм виконанням тріо талановитих виконавців: Володимир Корпош, Михайло Лендєл та Світлана Керечан. Навіть не маючи належного досвіду, вони  виступили як справжні професіонали, презентуючи свої власні пісні, наділені талантом та музичною довершеністю, що з перших нот викликають у слухача симпатію та незабутні емоції.

Окрім таких позитивних запланованих виступів, для всіх стало несподіванкою виконання пісні  одного з військовослужбовців Дениса, що подарував затишок та спокій для всіх присутніх. В такі моменти ми і усвідомлюємо, що серед цих захисників є безліч талантів, людей різноманітних професій,  різного соціального статусу та з певними життєвими історіями. Але зараз їх всіх об'єднала війна, яка зробила їх героями, завдала немало болю та сильно змінила їх життя. Тож, нашим обов'язком є підтримувати та допомагати захисникам нашої держави. Ми маємо пам'ятати, що війна  закінчиться, але яким саме буде цей кінець для України залежить саме від нас.

Хочу висловити щиру подяку учасникам, їх наставникам, Аркадію Яношовичу та всім тим, хто підтримав мене та допоміг у проведенні концерту.

 

Тетяна Москаль


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Тетяна Москаль

Полюбляю читати, велоспорт, в дитинстві любила складати вірші. Зараз захоплююсь фотомистецтвом. В майбутньому планую стати журналістом, доносити правду до людей та відстоювати справедливість. Тримаюся думки твої мрії не працюють,поки не працюєш ти!

Учениця 11 класу ЗОШ №8, член гуртка Малої академії наук Виноградівської філії.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.