Понеділок, 08 червня 2015 00:00

Притча про безрукого

Додала

Декілька ремісників завели розмову про те, що їх годує в цьому житті.

 

Мене годують руки, які плугом обробляють землю. – відповів землероб.

Мене також годують руки, бо вони натягують лук із стрілою, – відповів мисливець, – здобич цінна, як м`ясом, так і хутром.

Мене годують руки, так, як вони вміють плести з лози корзини і різні, потрібні людині в господарстві речі. Вони добре продаються.

І мене годують руки, – відповів чоботар, я продаю багато пар взуття і маю хороший прибуток.

А що тебе годує? – запитали ремісники безрукого.

Мене годують пташки.

Пташки тобі обід і необхідні речі приносять? – перепитали здивовано ремісники.

Ні. Я дивлюся на них, які вони радісні і щасливі в польоті і забуваю про їжу.

 

 

Вбираючи радість серцем, не будете відчувати голод тіла.

 

Валентина Костьо

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Притча про перлину