Print this page
П'ятниця, 07 серпня 2015 20:00

«…відродити в собі Мене – Бога»

Додала
"Путь загадки - Остання роль" "Путь загадки - Остання роль" Сальвадоре Далі

Якщо ти хочеш змінити світ, то починай із себе. Проста істина.

Безліч риторичних питань відповіді на які не дають вільного видиху  – минулося, все добре. Але за час минання проблеми, що живе у власному тобі, свідомість  дивним чином викарбовує слід в історії… а тоді, десь, колись, потім… хтось надумає створити пам’ятник загиблим героям   Української Національно-визвольної боротьби від кримінальної окупації.

 

А сьогоденному пафосу немає межі, і лицемірство наглим псом лягає в Душі щоб перепочити, а далі кусає – боляче. Боже мій, як боляче віднаходити в собі Людину, терзаючи змучену Душу закляклими догмами безглуздого світу. Знаєш, у цьому світі просто неможливо жити! Але іншого світу у нас немає. Є тільки єдина Земля, єдина Україна.

Мені б хотілося махом чарівної палички змінити цей неможливий світ на краще. Та правда в тому, що у кожного своє поняття «краще». І хтось вирішує, як нам – народові, жити  краще.

Коли Творець заповідав Людині оволодівати Землею, панувати над усіма земними істотами Він мав на увазі – Любити та примножувати Любов. Та ми відмовились від  Божої уваги і стали жити за поняттями. Бо насправді боротьба добра і зла ведеться тисячоліттями не на Землі, а в Людині, бо те що на Землі  тільки проекція душевних переживань. Ми кожної миті виборюємо право на достойне існування під Сонцем, бо розмір розкоші має значення. Коли насправді єдиною людською розкішшю була, є і буде Любов. Любов до себе, своїх близьких, оточуючих, Любов до своєї країни, до Землі. Так зникають політичні догми, а боротьба з собою набуває розуміння – мій єдиний ворог це убогість Душі. І тільки, коли я народжую у собі Бога, оту часточку величної Любові, риторика зникає, порожні речі відступають кидаючи щит байдужості на землю тієї самої єдиної України.

Ти чуєш, ЄДИНОЇ. Суть Людини – єдність, бо саме синтез (єднання) Духу і тіла народжує Душу. Суть державності – єдність, бо саме синтез народу і людяності народжує Націю. Суть Землі – єдність, бо саме синтез Мудрості та Гармонії народжує оазис Всесвіту. Суть Всесвіту – єдність, бо саме Логос (Слово) і дія народжує Творця.

Тільки вдумайся, ми мріємо Раєм тим, котрий перетворили у Пекло. І це  провина не Лукавого, бо не має найбільшої лукавості в людській подобі, як тваринний інстинкт самозбереження. І ось, ти стоїш на порозі розколу себе тримаючи в серці збережену самотність. А це вже насправді страшно. Страшно жити без Бога! Ти чуєш, страшно жити без Бога! Єдина релігія, що охарактеризує тебе істотою найвищою це не владний вінець покладений на голову, а причастя істиною – якщо хочеш змінити світ, то починай із себе. Адже ти і є частина того ЄДИНОГО світу у якому просто неможливо жити.

Коли Христос ходив по Землі, Його не визнавали Сином Божим. І тільки розіпяття  Ісуса спонукало нас – Людей, бути Християнами. Тоді Він приніс дуже важливу звістку – «Усі ви є Діти Божі, певною мірою маєте принести власну жертовність перед Собою, аби не увірувати в Мене, а відродити в собі Мене – Бога».

У кожного з нас  не тільки своє призначення на цій Землі, а й свій діагноз. І якщо призначення можна віднайти у дотику долі писаною Небесною Канцелярією, то діагноз можна тільки набути. Ось які вони плоди самобутньої людської подоби в уособленні чоловіка та жінки, тоді, як єдиний дар Господа – Життя. Озирнись і скажи – я достойно зацінив Божий дар і примножив народженням найщиріших емоцій дарованих мені, тобі, їм, кожному.

А на дворі майже весна, я дивлюся у просторе вікно, відчиняю його і виходжу, виходжу у свій маленький, затишний світ СВОБОДИ І ВОЛІ. От-от заквітують дерева, дорогим пишним килимом з трави встелиться земля… І я вірю, розтануть барикади загублених в байдужості сердець.

 Творча Весна - в період танення останніх байдужих снігів...

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Related items