П'ятниця, 22 серпня 2014 00:00

Василь Кадар та його оголений живопис

Додала

Безпосередність юного хлопця разом з його усмішкою завітала до зали Імпасто 14 серпня.  Щойно закінчивши інститут, «бітанга» з Сокирниці здивував і друзів і просто пересічних людей.

 

І як то  вивчений коваль став художників ніхто не розуміє, але те що його юнацькі роботи змушують стати й подивитись, а далі подумки перебрати гамму кольорів, вловити сюжет, часом  пробігтись контурами жіночої фігури. До речі, яку змальовує з натури.  Ото вже зараз стає зрозумілим чому більшість художників чоловічого роду. Але саме тут, саме сьогодні я побачила оголеність юної душі, котра легким злетом піднялась у вир. Не вірите? А ви прийдіть у Імпасто і самі переконаєтесь. Вашої тями не йме «Сон», «Акт» задурманить голову здогадками –  хто вона?; «Купальниці» під двома номерами зманеврують у якусь глиб; невдовзі сповиє «Туман» після «Першого дня дощів» «Майже весни», можливо, усе це на вдогін «Осінньому  мотиву» «Вночі»…

Так чи інакше ви відчините «Лісову браму» крізь «Затемнення» та до «Лілії» у «Зимову казку».

 

А поки ви дивитиметесь і розумітиме те, чого розуміти не варто Василь буде малювати, бо придбав собі 65 метрів тканини…

 

Світлана КЕДИК

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.