П'ятниця, 06 червня 2014 00:00

Думки заміжньої жінки. Ілюзія Дощу

Додала

Останні хвилини минулого Дощу розтікаються краплями по мокрій стелі піднебесся. Він припіднімає ковдру хмар. Вся розніжена, розпарена лежу в обіймах Сонця.

 

Його голубі очі розмотують  поглядом теплу пелену ніжно торкаючись мене… усієї мене. У Всесвіті пахне жаром, жаром розігрітого жіночого тіла.  І тільки Його прохолодні думки пробігаються час від часу пальцями в багатообіцяючій надії. А потім надія розливає каву  нашими вустами і просто дивиться згори до низу – на Землі пішов град.

 

Білі кульки стрибають по бруківці, деякі заплигують в зелену траву, а деякі розчиняються у напівдорозі до омріяного щастя – розтанути вогким дотиком, розлитись на пишних грудях Землі, та так аби кратори найбліьших вулканів вилили лаву на всі усюди, а вона застигла вмить  від хвилюючого  льоду – гірний кришталь. 

 

 І все.

 

Хто б міг подумати, що все у чому бачить себе людина то лише ілюзія дощу. Ілюзія в якій двоє  так палко ніжаться воздаючи славу Любові, що з висоти їх гарячого почуття на людські голови сиплеться град.

 

Чую тихе сопіння за вікном, а може навпаки гучне брязкання льоду з водою за якими небо розливає світло перепоясане літньою веселкою. Спокій, тиша і надто прозоре повітря.
І все.

 

Все окрім нас  то лише ілюзія Дощу.

 

- Ходи до мене…

 

-  :)…

Світлана Кедик

Намалювала Валентина Костьо

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.