Неділя, 16 жовтня 2016 09:35

Істина щастя

Додала
Істина щастя Істина щастя

У долонях земних звершень крізь призму каяття стиха шепочеш мантру про життя на плечі у смерті…

 

І ніщо не втішає  лиш власний стукіт серця з небуття, з тієї ями де нутро псевдо-перемог відділяє попіл й грань аби завдати більше болю, аби вчинити більше ран…

Не треба втіхи чужої волі, не треба грошей за гріхи, вони ж бо не лікують тіло й душу.

Розумієш, та й надалі ревно мучиш себе без сповіді й причастя, відаючи на муку ще ненароджену істину щастя…

Якоїсь миті, усвідомлюєш, що світ котрий рятуєш складається з тебе. А ти – часточка Бога. Усе що навколо, зовні за межами долі відштовхує ідеї правильності якими б вони святими не здавались. Тоді у мізері власної значимості, але у величі Бога в Собі, віднаходиш шлях спокути – ревного примирення та цілковитого покладання на Творця. Бо Він Тебе сотворив досконалою істотою для вічного нетлінного життя.

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « На межі МОЛИТВА »