Понеділок, 19 червня 2017 11:40

Прапор України у фарбі Холі

Додала
Прапор України у фарбі Холі Прапор України у фарбі Холі

28 червня на центральній площі міста  о 18:00 к.ч. Виноградіська ЦРБ проведе інформаційно-просвітницьку акцію до Дня Конституції України. 

Її вмістом стануть:

тематична виставка;

флешмоб "Прапор України" з використанням фарби Холі.

Після чого  у читальній залі районної бібліотеки відбудеться кінопоказ. Стрічка, що пропонують бібліотекарі має назву "Жива".

Згідно сюжету в мальовничих Карпатах живе Анна з якою стаються надприродні речі. Дівчина чує голос і бачить сни які попереджають про небезпеку і коли згодом вона опиняється в центрі протистояння між українських повстанцями і силами Радянської імперії її дар передбачення змінює долі багатьох…

Запрошуємо до участі!

Буде ерудовано, цікаво та весело як для дорослих так і для малих.

Додаткова інформація

  • Початок: Середа, 28 червня 2017
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.