П'ятниця, 14 листопада 2014 00:00

Ніжність і жінка

Додала
Ніжність і жінка Ніжність і жінка

«Я йшла до цього дуже довгі роки. Пригадую себе, що вишиваю з 5-ти років, а моя мама мене попрявляє –  з 2-х. Я вишивала килимок з одного боку, а мама –   з іншого. Цю колекцію складала на протязі 20-ти років. Вишивали ми килимки, серветки... на різній тканині: на мішковині, сірій та білій канві,  на майках чоловічих... А 1994 року  вирішила вишивати картини.

Спочатку були вишивки лише чорними нитками – силуети. Вишила таких картин багато, коли чоловік, натхненник,  зауважив, що досить вишивати так одноманітно треба вишивати в кольорі. Шовковими, шерстяними, текстильними... нитками були вишиті перші кольорові картини. Невдовзі зявились нитки «Моліне» отоді душа моя пішла в Рай» – розказує Ганна Василівна Любка.

А загалом, сьогоднішнє відкриття виставки стало вишитим усмішками та сльозами радості святом. Музика класики розбавляла аристократичних панянок, котрі у всій своїй вишуканості та витонченості споглядали на гостей з-за рамок. Можливо їх і взяли в рамки, але душу майстрині затаїли десь глибоко за склом, за тим блиском очей, котрі дивились навколо  і щиро дякували за підтримку, за присутність найрідніших людей. Було відчуття домашнього затишу, гарячої кружки  кави з молоком та свіжоспеченого тістечка за великим родинним столом...

Валентина Костьо - керуюча виставковою залою Іпасто

 

Ганна Любка з сестрами та мамою

 Жива класика...

 

Виставка вишитих картин Ганни Любка в залі Імпасто  триватиме щонайменше 2 тижні. Насправді її роботи претендують на найкращі  виставкові зали України і не тільки. В чому секрет? Ні, не в палітрі кольору, навіть не у витонченості, не досконалій техніці... у щирості. Адже у кожній роботі відчувається... ніжність і жінка.

 

 

 

Світлана КЕДИК

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.