На перипетії (109)

Мохандас Ганді колись сказав: «Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає. Любов завжди страждає, ніколи не виражає протесту, ніколи не мстить за себе».

За ініціативи талановитої молоді Виноградова  та волонтерів військовослужбовці  в черговий раз мали змогу насолодитись концертом, що відбувся 18 квітня у військовій частині.

Понеділок, 20 квітня 2015 00:00

Люди! Будьте ЛЮДЬМИ!

Додала

Недаремно кажуть, що байдужість вбиває. І вбиває як духовно, так і фізично.

Вівторок, 31 березня 2015 00:00

За покликом серця

Додала

Виноградівський центр допомоги українським військовим  знаходиться у невеликому приміщення по вул. Шевченка 36. Тут і відбулася наша зустріч з координатором волонтерства на Виноградівщині  Михайлом Романом.

Не варто…

Не варто мовчати. Говорити не варто. Але варто жити!

В усвідомленні людини є певні речі, що не піддаються розумінню без зовнішніх чинників. Та хіба треба було пройти через війну аби зрозуміти що таке пекло!?

Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Материнське серце

Додала

Мама, матінка, матуся, ненька – скільки ніжних слів існує для того, щоб висловити своє турботливе ставлення і вдячність тій жінці, яка протягом 9 місяців носила тебе під серцем, не спала ночей, сидячи біля колиски, раділа кожному твоєму успіху, підтримувала у найважчі моменти життя, віддавала себе без останку, аби лише у тебе все було добре.

Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Прямуючи до мети...

Додала

В сучасному житті кожна людина повинна вміти реалізувати себе у різних сферах діяльності, щоб добиватись поставлених цілей.

Людина і природа є невід'ємним цілим. Недоцільно говорити, що людина підкорила природу, адже завдяки її багатствам людство спокійно живе, насолоджуючись різноманітними дарунками матінки-природи. Та не завжди їх цінує.

Середа, 11 березня 2015 00:00

БЕРЕГИНЯ РОДУ

Додала

З давніх-давен жінка відігравала чи не найважливішу роль у суспільстві. На тендітні жіночі плечі лягали найважливіші турботи та завдання, адже саме жінці випала роль бути не лише окрасою у житті чоловіка, а й люблячою дружиною та мамою, мудрим порадником, найкращим другом, або, простіше, берегинею роду.

П'ятниця, 27 лютого 2015 00:00

Вдома

Додала

Теплота та щирість  миттєво оточили воїнів-героїв, які вирвалися із пекла у Дебальцевому, щойно вони з'язвилися в рідному місті.