КультЛабіринт (170)

Кіно-тур «Роми, яких ви не знали» подорожує Закарпаттям. Позаду промо-акція в Ужгороді, прем’єра у Великих Лучках; попереду – Хуст, Мукачево та Ужгород. А 3-й день жовтня подарував зустріч з авторами фільму у читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки.

Не зовсім Виноградівський, але «Карпатський Пегас» втретє привіз гостей до древнього міста над Тисою.

Середа, 07 червня 2017 12:44

На порозі – літо. Літо золоте

Додала

Творчий доробок маліжан Виноградівщини

 Напутнє слово молодим від поета 75-річного ювіляра Петра Скунця, представника яскравої когорти літераторів-шістдесятників.

Друга неділя травня. У стінах Виноградівського міського будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня Матері та першого публічного виступу Бейли  Бартока у Виноградові.

В просторій залі історико-краєзнавчого музею зараз незвично тихо. Крізь шибки вікон ранкове сонечко заглядає сюди. Зігріті його теплом птахи дружно озиваються співом, безперестанно цвірінькають, гомонять.

Напередодні свята Матері та традиційних травневих музичних днів у нашому місті, на «п’ятачку» між  четвертим, сьомим, десятим та чотиринадцятим будинками гарно озелененого житлового масиву вулиці Корятовича пройшов традиційний фестиваль дитячої пісні «Червона калина – символ України».

Вівторок, 11 квітня 2017 08:22

Дивосвіт писанки по-Виноградівськи

Додала

З 7 квітня в Виноградівському районному історичному музеї розгорнуто експозицію «Дивосвіт писанки».

В минулу неділю наше древнє місто відвідала творча фольклорна група  Mintha Zenekar з угорського міста Мішкольц.