Імпасто (85)

Промінь світла з темряви

Так називаю виставкову залу ІМПАСТО. Розташована вона по вулиці Шевченка, 8 у м. Виноградів. Це частинка підвального приміщення колишнього кінотеатру ПРОМІНЬ, що в центрі міста. Заснована в серпні 2013р. ІМПАСТО в перекладі з італ.  техніка рельєфного живопису. Інтенсивність, насиченість, колорит, гармонія – параметри тепер не тільки техніки, а й виставкової зали. Маленька перлинка з глибини безперечно претендує стати культурно-мистецьким центром міста.

Середа, 15 серпня 2018 20:51

Графіка

Додала

Виставкова зала ІМПАСТО відкриває чергову виставку. Запрошуємо до відвідування.

Червень завершив свою тріумфальну ходу, завершив писати полотно густою олійно-маслянистою фарбою, і втишився своїм шедевром. Ще б пак! Палітра прогиналася від соковитості і стиглості вишневого краплаку, що розпеченою вулканічною лавою спливав у басейн помаранчевого сонця.

Неділя, 10 червня 2018 16:33

Колонія райдуг від «Райдуги»

Додала

Червневого дня миттєво прийшла гроза. Одразу після неї у виставковій залі Імпасто відбулося відкриття виставки Мукачівського творчого об’єднання «Райдуга».

Вівторок, 05 червня 2018 17:01

Мона Ліза та інші

Додала

Мона Ліза і інші

Огляд виставки «Нам 20 рочків» учнів, викладачів та випускників образотворчого відділу Виноградівської ДШМ. 

Понеділок, 04 червня 2018 20:35

Райдуга представляє свої роботи

Додала

Вперше у виставковій залі ІМПАСТО Мукачівське творче об'єднання "Райдуга".

Арт-простір Виноградівщини цими днями доповнився роботами художника, живописця з Хуста Ореста Цюпко.

П'ятниця, 16 березня 2018 20:14

Чай. Печиво. Тазик цукерок.

Додала

Акварельний чай крізь живопис припудреного печива вилився на стіни Імпасто солодкими кольорами…

Неділя, 18 лютого 2018 13:01

Веселкові мотиви в "Імпасто"

Додала

18 день лютого 2018-го  відтворив у виставковій залі ІМПАСТО веселкові мотиви – декупаж пляшки та вишивка бісером. Рясні кольори з відтінком тепла  розбавили сіру буденність  холодних стін.

Нічого в природі не вічне…Та найбільш нетривке цвітіння. Його буяння – розкіш, яку дозволяє собі природа. І нехай життя якоїсь квітки триває не більше доби – це завмирання краси благоуханно лягає в наші душі і щось, все-таки, пробуджує, зачіпає, пестить і хвилює. Наш світ багатий на красу. Вона, сягаючи своєї неповторності, замирає, не відчуваючи ні суму, ні жалю. А потім знову й знову бентежить нас.

Йому в житті усе вдалося з першого разу: народити в собі худоика, обрати дружину, яка стала музою і помічницею, знайти себе в мистецтві і нажити хорошої слави майстра.