Імпасто (82)

Промінь світла з темряви

Так називаю виставкову залу ІМПАСТО. Розташована вона по вулиці Шевченка, 8 у м. Виноградів. Це частинка підвального приміщення колишнього кінотеатру ПРОМІНЬ, що в центрі міста. Заснована в серпні 2013р. ІМПАСТО в перекладі з італ.  техніка рельєфного живопису. Інтенсивність, насиченість, колорит, гармонія – параметри тепер не тільки техніки, а й виставкової зали. Маленька перлинка з глибини безперечно претендує стати культурно-мистецьким центром міста.

Не частими є виставки дитячих робіт у виставкових залах. Але ІМПАСТО  виключення. В березні місяці виставкова зала заповнилася малюнками дітей зі шкіл міста і району. Це більше ста робіт. Більше ста історій…

Діти Закарпаття  тай  України в цілому, як уміють висловлюють свою підтримку  бійцям, що боронять нашу країну на Сході.

Неділя, 15 лютого 2015 00:00

А вишивка – це чудово!

Додала

Виставкова зала ІМПАСТО продовжує захоплюючий екскурс  у світ вишивки Наталії Слободяник. Щоби там не говорили, вишивка – це чудово, прекрасно, захоплююче!

Середа, 04 лютого 2015 00:00

Виставка-продаж

Додав

Творче натхнення не дає рукам спокою, але саме цей неспокій дозволяє мені сказати – я так живу!

У виставковому залі ІМПАСТО триває виставка живопису Ласло Гайду.

Народився в м. Ужгород. Закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва та Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова у Львові.

Неділя, 21 грудня 2014 00:00

Внутрішнє світло

Додав

З огляду на людське життя людині не вистачає тепла. "Жива електрика"  світло душі   енергія, якою ми так і не навчились керувати, але те, що ми її "виробляємо" беззаперечний факт...

Вівторок, 09 грудня 2014 00:00

Виставка ілюстрацій

Додала

Виставку ілюстрацій склали 4 автори з Виноградова: Діана Добош, Оля Тіводор, Габріела Тегзе, Валентина Костьо з більше, як ста роботами. Тривалість виставки з 29 листопада по 19 грудня 2014 року.

Вівторок, 09 грудня 2014 00:00

Ганна Любка

Додала

Ганна Любка – майстриня вишитих картин. 55 роботи на різну тематику склали виставку, що проходила з 7 по 27листопада 2014 року.

Громадське об`єднання «Мистецька угоча» включає більше десятка місцевих художників. У виставці присвяченій Дню художника взяли участь: Гелена Матій, Іван Гецко, Федір Сільваші, Іван Токач, Павло Кутлан, Василь Гудан, володимир Семулик. Виставлялося 48 робіт і виставкаа тривала з 15 жовтня по 6 листопада 2014 року.