Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Субота, 10 січня 2015 00:00

Хоробра лисичка і боягузливий зайчик

Додала

В одному лісі жило двоє друзівлисичка і зайчик. Вони багато часу проводили разом: гуляли, розмовляли, ділилися секретами.

 

 Одного разу зайчик зізнався лисичці, що боїться залишатися вночі наодинці, жахається крику сови та шелесту листя. Тремтить цілу ніч і спати не може.

Хм… дивно, сказала лисичка, я нікого і нічого не боюся. Мені вночі навіть більше подобається гуляти. Запевняю в темноті не страшно, а цікаво. Ти даремно хвилюєшся. Давай я залишуся з тобою на цілу ніч.

 

Зайчик погодився. Разом облаштували місце, вмостилися і базікали без кінця. Та коли повністю стемніло, лисичка почала розповідати всілякі страшилки. Вона над ними сміялася, а ось у зайчика серце завмирало від страху. Опустив вуха, притиснувся до лисички і так тремтів, що зуби клацали.

Лисичка ніяк не могла второпати, що з її другом.

 

Ну, послухай ще одну історію.

 

Д-Досить, д-досить, ледь промовляючи сказав зайчик, мені й так дуже страшно. У лісі повно поганих звірів і чудовиськ.

 

Тоді, - несподівано запропонувала лисичка, давай я тобі заспіваю пісеньку про хороброго рицаря Зайка.

 

Лисичка співала про пригоди сміливця, який звільнив лісових мешканців від зграї великих чорних ворон. Насправді ці ворони були злими чарівниками і лякали всіх і вдень, і вночі. Але в першу чергу Зайка поборов страх у собі. Його безстрашність допомогла отримати перемогу у битві і звільнити ліс від погані. Він і дотепер живе тут і завжди стає на захист слабших.

 

Не всі зайці лякливі, промовила лисичка, а ще в тебе є я, твій друг. Як прийдеться я буду тебе захищати.

 

Зайчик перестав тремтіти і через деякий час зовсім заспокоївся. Наступної ночі вони гуляли лісом і зовсім нічого і нікого не боялися.

 

Валентина Костьо


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.